مشكل : وارد قسمت مديريت نميشود
نويسنده پيغام
ffaariidd
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: خرد 1389
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
مشكل : وارد قسمت مديريت نميشود

سلام دوستان
من حدود 4 ساعت توي انجمن گشتم و توي مطالب انگليسي هم جستجو كردم و بعد اين بحث رو باز كردم تا وقت دوستان بيخودي گرفته نشه.

دوستان من توي لوكال وقتي فروشگاه رو راه ميندازم مشكلي ندارم ولي وقتي توي هاست و اينترنت اين كار رو ميكنم يك مشكل اساسي دارم و اون اينه كه وارد بخش مديريت كه ميخوام بشم هيچ عكس العملي انجام نميشه.

راهنمايي يكي از دوستانمون توي يكي از بحث ها بود و كدي رو بايد توي فايل application_top.php ميزاشتيم تا خطاهايي رو بازكنه. اين كار رو هم كردم اما بازم نتونستم كه مشكل رو حل كنم.

البته اين رو بگم كه من حدود يك هفته با هاست مشكل داشتم كه چطور registry_globals رو فعال كنم و اونها راه جديدي بهم پيشنهاد كردن كه بايد توي فلدرهايي كه نياز دارم يك فايل نوشته به اسم Registry_globals_on بسازم و داخلش خالي باشه، وقتي اين فايل دخل فلدر باشه مشكل حل ميشه و اينطور شد و من مشكلم حل شد. اما وقتي زدم مديريت پيغام انگليسي داد كه توي فلدر admin هم registry_globals خاموشه و روشنش كن. خلاصه الان تا اينجا پيش رفتم كه توي قسمت مديريت ارور پايين رو دارم وقتي اون كد رو گذاشتم :

http://askari-shop.com/Shop/admin/login.php

توي صفحه بالا خطاها هست.

اما اين پايين هم ميزارم :
Notice: Use of undefined constant HEJRI_ERROR - assumed 'HEJRI_ERROR' in /home/askaris/public_html/Shop/admin/includes/functions/farsi.php on line 17

Notice: Constant ENTRY_EMAIL_ADDRESS already defined in /home/askaris/public_html/Shop/admin/includes/languages/farsi/login.php on line 23

Notice: Undefined index: login in /home/askaris/public_html/Shop/admin/login.php on line 93

Notice: Use of undefined constant ENABLE_SSL - assumed 'ENABLE_SSL' in /home/askaris/public_html/Shop/admin/includes/functions/html_output.php on line 25

اگه ميتونيد راهنمايي كنيد. من كه ديگه كلافه شدم.

راستي من گام به گام رو هم نصب كردم همين مشكل رو داشتم. خودم حدث ميزنم كه از سرور باشه. حالا اگه تنظيماتي رو ميشه انجام داد تا به جواب رسيد بهم بگيد ممنون ميشم.

اينم آدرس سايت :
http://www.askari-shop.com/Shop
يا
shop.askari-shop.com

04-30-1389 07:21 بعدازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
Samad Kushan
توسعه دهنده
developer

گروهها: developer
ورودى‌ها: تیر 1388
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 7
RE: مشكل : وارد قسمت مديريت نميشود

سلام
لطفا فقط یک تاپیک ایجاد نمایید.
تاپیک تکراری،
تاپیک قفل شد و سرفرصت حذف خواهد شد.

Preserve my soul, for I am holy: save thy servant, O my God, that trusteth in thee.
Douay-Rheims Bible - Psalm 86:2
04-31-1389 07:21 بعدازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: