ایجاد یک صفحه سفارشی
نويسنده پيغام
ali2100
Junior Member
**

گروهها: Registered
ورودى‌ها: فرو 1387
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 0
myBB  ایجاد یک صفحه سفارشی

سلام

من تا جایی که می دانم و با چند نرم افزار مدیریت محتوای که کار کرده ام می دانم که میشود یک صفحه سفارشی در سایت ایجاد کرد.
امیدوارم که بتونم منظورم را رسانده باشم (مثلا در e107 با اضافه کردن چند خط php در اول و آخر یک صفحه معمولی میتوان یک صفحه کامل ایجاد کرد و وسط آن صفحه با هر زبانی برنامه نویسی کرد و یا متن گذاشت که قالب آن سایت را دارد و هیچ فرقی با صفحات دیگر ندارد و با آدرس دهی , آن صفحه لود میشود .)

حال من قصد دارم با این فروشگاه یک صفحه سفارشی مثلا "درباره ما" ایجاد کنم دوستان اگر اطلاع دارند که میشود چنین کاری کرد و چطور لطفا راهنمایی کنند.

Shy

اين ارسال آخرين بار در تاريخ: 01-15-1387 02:42 قبل‌ازظهر ويرايش شده است. شخص ويرايشگر: ali2100.

01-15-1387 02:41 قبل‌ازظهر
پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر
farhad
Administrator
Administrators

گروهها: Administrators
ورودى‌ها: تیر 1384
وضعيت: آفلاين
اعتبار: 13
RE: ایجاد یک صفحه سفارشی

دقیقا مثل سایر سیستمهای مدیریت محتوا اینجا نمیشه عمل کرد چون این سیستم ساختار قالبمند نداره و مثل سایر سیستمها نیست که قالب داشته باشه و تمامی صفحات ساختار گرافیکی خودشون رو از اون قالب بگیرند به همین دلیل تغییر ظاهر این فروشگاه یک مقداری سخت هست و همین طور ساختن صفحه جدید به همون راحتی نیست شما می‌تونید یکی از فایلها مثل shipping.php رو duplicate کنید و اون رو برای صفحه درباره ما تغییر بدین. نیاز هست که یک مقدار کمی php بلد باشید و حتما HTML

بهترين و قدرتمندترين برنامه مديريت فروشگاه برروي وب به طور كاملا رايگان و opensource براطلاعات بيشتر به آدرس e-virtu.com مراجعه كنيد.
01-15-1387 06:39 قبل‌ازظهر
مشاهده وب سایت کاربر پیدا کردن تمامی ارسالهای کاربر

نمايش نسخه قابل چاپ
فرستادن اين مبحث به يك دوست
مشترك شده در اين مبحث | افزودن اين مبحث به موارد موردعلاقه

پرش در انجمن: